آر اف واژینال

فهرست مطالب

آر اف واژینال

لیزر آر اف

با افزایش سن تغییرات زیادی در بدن انسان اعمال می‌ گردد.

اما بانوان بیش از دیگر افراد در معرض این تغییرات قرار گرفته و از آنجایی که دوره‌ های حساس مانند قاعدگی، یائسگی و یا زایمان را سپری می‌ کنند ممکن است اختلالات و مشکلاتی را در ناحیه واژینال تجربه نمایند.

یکی از روش‌ های موثر برای بهبود آسیب‌ های ناحیه واژینال استفاده از rf فرکشنال است.

متخصصان به واسطه این دستگاه تخصصی می‌ توانند آسیب‌ ها و مشکلات پیش آمده در ناحیه واژن را رفع و درمان کرده و شرایط جسمانی کاملاً متعادل را برای بانوان به وجود می‌ آورند.

مهم است بدانید که آر اف یک روش درمانی نوین است که با استفاده از گرما و امواج رادیوفرکانسی می‌ توانند کلاژن سازی بخش‌ های عمقی پوست را تحریک کنند.

به واسطه این تکنولوژی پیشرفته جوانسازی بخش‌ های داخلی و خارجی واژن به راحتی فراهم شده و متخصصان می‌ توانند علاوه بر رفع آسیب‌ ها و نقص‌ های پیش آمده به رفع عوارض ناشی از یائسگی و هرگونه تغییرات هورمونی کمک کنند.

اغلب متخصصانی که در زمینه زنان فعالیت دارند این دستگاه را در مطب‌ ها و کلینیک‌ ها در اختیار داشته و می‌ توانند از این روش تخصصی و ایمن استفاده نمایند.

ضمن استفاده از آر اف این نگرانی برای بانوان وجود دارد که مبادا با درد، خونریزی و یا دیگر مشکلات مواجه شوند.

متخصصان این اطمینان را به افراد می‌ دهند که ضمن استفاده از دستگاه rf هرگز خطری سلامت آنها را تهدید نکرده و در کنار نتایج بسیار خوبی که به دست می‌ آید درد، خونریزی، عفونت و دیگر عوارض را تجربه نخواهند کرد.

لیزر rf از دهه ۱۹۹۰ به عنوان یک روش کاربردی برای بهبود عوارض جسمانی شناخته می‌ شد و تا به امروز یکی از روش‌ های مناسب برای رفع آسیب‌ های جسمانی می‌ باشد.

در ادامه مطلب کاربردهای این دستگاه تخصصی را برایتان بازگو خواهیم کرد تا با آگاهی بیشتری بتوانید از آن استفاده نمایید و اگر متخصصان به کارگیری آر اف را برای شما مناسب می‌ دانند می‌توانید بدون تردید از عملکرد بی‌ نقص این دستگاه استفاده نمایید.

  یائسگی

کاربرد لیزر rf

کاربرد لیزر rf
کاربرد لیزر rf

بسیاری از متخصصان و پزشکانی که در حوزه زنان فعالیت دارند معتقدند که استفاده از روش‌ های درمانی کم خطر و کم تهاجم باعث حفظ سلامت بانوان شده و اغلب می‌ توانند نتایج بسیار خوبی از این شیوه‌ های درمانی کسب کنند.

یکی از مهمترین کاربردها و مزایای استفاده از لیزر rf تنگ کردن و سفت کردن واژن است.

توجه داشته باشید که این دستگاه عملکردی بسیار دقیق و بدون خطا داشته و تاثیر زیاد و ماندگار بسیار طولانی و دائمی خواهد داشت.

اما کاربرد دیگر دستگاه ار اف از بین بردن خشکی واژن است و این مسئله به بهبود سوزش واژن و رفع خارش‌ های مکرر کمک شایانی می‌ کند، همچنین مهم است بدانید که ار اف واژینال برای درمان علائم یائسگی مانند تکرر ادرار، خشکی واژن و گرگرفتگی نیز روش کاربردی است.

همواره متخصصان می‌ توانند برای بهبود بی‌ اختیاری‌ های استرسی که بر اثر سرفه، خنده و یا عطسه اتفاق می‌ افتد از این دستگاه استفاده نمایند و هرگونه اختلالات ارگاسم را برطرف می‌ کنند.

با این حال کاربرد لیزر rf بسیار زیاد است و بانوان با توجه به عارضه‌ ای که متحمل شده‌ اند می‌ توانند از این دستگاه استفاده کرده و مشکلی پیش آمده خیلی زود و به صورت دائمی رفع خواهد شد.

عوارض آر اف واژینال

عوارض آر اف واژینال
عوارض آر اف واژینال

تمامی پزشکانی که استفاده لیزر rf را برای بانوان مناسب می‌ دانند معتقدند که افراد با شرایط جسمانی متفاوتی که دارند ممکن است عوارضی کوچک و بزرگ را در پی استفاده از این لیزر متحمل شوند، از شایع‌ ترین عوارض rf واژینال می‌ توان به احساس گرما یا کمی گرفتگی در واژن اشاره کرد.

البته این حالات زودگذر هستند و با مراقبت و استراحت بهبود پیدا می‌ کنند.

همچنین ممکن است بانوان در پی استفاده از لیزر ار اف مشکلاتی مانند سوزش یا درد خفیف را تجربه کنند این حالات موقتی است و در پی مراقبت بهبود پیدا می‌ کند.

  جراحی پرینورافی

اما اگر این عوارض شدید پیدا کرد باید با پزشک در میان گذاشته تا مراقبت‌ های تخصصی‌ تر انجام پذیرد.

گاهی اوقات در پی استفاده از لیزر rf برای بهبود وضعیت واژینال کمی التهاب یا تورم در داخل و بیرون واژن مشاهده میشود این التهابات تا حدودی طبیعی هستند اما اگر هر لحظه شدت پیدا کند نیاز به مراقبت‌ های دارویی و درمانی داشته تا این عارضه هرچه سریع‌ تر برطرف شود.

همواره به یاد داشته باشید که اگر بعد از انجام لیزر rf لکه بینی خفیف اتفاق افتاد این عارضه کاملاً طبیعی است و خیلی زود برطرف میشود.

اما اگر لکه بینی به خونریزی‌ های وسیع تبدیل شود نیاز به معاینات و درمان های تخصصی خواهد بود.

در پی انجام ار اف واژینال افزایش ترشحات واژن کاملاً طبیعی است اما مهم است که رنگ و بوی ترشحات را بررسی کرده و بدانید که اگر رنگی یا بدبو نباشند جای نگرانی ندارد.

با این حال مهم است بدانید که ار اف واژینال هیچگونه خطری برای سلامت بانوان ندارد و اگر در شرایط ایده آل و تحت نظر متخصصان با تجربه از آر اف استفاده شود عملکردی بسیار دقیق و بدون خطا داشته و روشی کاملاً ایمن و کاربردی می‌ باشد.

ممنوعیت استفاده از آر اف

ممنوعیت استفاده از آر اف
ممنوعیت استفاده از آر اف

مسئله مهمی که باید بدانید این است که استفاده از لیزر rf برای تمام بانوان روشی مناسب و کاربردی به شمار نمی‌ آید و گاهاً برخی از بیماری‌ ها و آسیب‌ های جسمانی مانعی جدی برای به کارگیری این دستگاه است.

اگر بانوان با مشکلاتی همچون سرطان، اختلالات کلیوی یا مشکلات کبدی مواجه باشند کاندیدای مناسبی برای استفاده از دستگاه ار اف نخواهند بود.

البته نارسایی‌ های شدید قلبی و مشکل در انعقاد خون برای بانوانی که تمایل به استفاده از آر اف دارند تا حد زیادی ممنوعیت به شمار آمده و مانعی جدی برای استفاده از این دستگاه است.

  لیفت و تنگ کردن واژن با نخ

همچنین بانوان باردار و تمامی کسانی که ایمپلنت انجام داده اند و یا دستگاه‌ های ضربان ساز در قلب خود دارند نمی‌ توانند از ار اف واژینال استفاده نمایند.

زمانی که متخصصان ار اف را برای بانوان روشی مناسب و کاربردی می‌ دانند با انجام آزمایشات تخصصی و حتی تصویربرداری شرایط جسمانی فرد را بررسی کرده تا متوجه شوند که آیا شخص کاندیدای مناسبی برای ار اف واژینال می‌ باشد یا خیر.

اگر متخصصان محدودیتی برای استفاده از این دستگاه داشته باشند به هیچ عنوان سلامت شخص را به خطر نینداخته و ریسک نخواهند کرد و به جای استفاده از آر اف از دیگر روش‌ های جایگزین استفاده می‌ کنند.

نکات تکمیلی

نکات تکمیلی
نکات تکمیلی

ار اف واژینال یک روش مطمئن و کاملاً ایمن برای رفع آسیب‌ های زنان است.

متخصصان می‌ توانند با استفاده از این روش تخصصی جهت بهبود و درمان واژینیسموس اقدام کرده و طی ۳ جلسه این عارضه به طور کامل رفع میشود.

همواره به یاد داشته باشید که امواج تولید شده از این دستگاه با ایجاد گرما می‌ تواند به بازسازی و استحکام پوشش داخلی واژن کمک کند و این مسئله نهایتاً به بهبود خشکی واژن و درمان بی‌ اختیاری اداری ختم می‌ گردد.

البته متخصصان برای بهبود ضعف عضلات کف لگن می‌ توانند از ار اف استفاده کنند اما نکته مهمتر این است که هزینه پرداختی بابت استفاده از آر اف کاملاً معقول است و تمامی بانوانی که برای بهبود آسیب‌ های جسمانی از آر اف استفاده کرده‌ اند ضمن پرداخت هزینه‌ های مناسب نتیجه بسیار خوبی کسب کرده و معتقدند که تا مدت طولانی ماندگاری داشته و در فواصل زمانی کوتاه نیازی به استفاده مجدد نداشته‌ اند.

به همین دلیل است که اغلب متخصصان ار اف را یک روش کاربردی جهت رفع آسیب‌ های واژینال دانسته و البته رضایت تمامی مراجعین را به همراه داشته است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما
ارتباط از طریق واتساپ
اینستاگرام دکتر سعید شمس