درباره پزشک

دکتر فاطمه علیزاده

متخصص زنان و زایمان و نازایی در رشت ، دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله ، با بیش از ده سال سابقه در حوزه ی تخصصی پزشکی زنان که در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه ی جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی نیز کسب نموده اند .
دکتر فاطمه علیزاده متخصص زنان و زایمان و نازایی در رشت ، موفق به دریافت دکترای عمومی در سال 1385 شده اند و مدت 5 سال دوره پزشکی عمومی خود را ، در حوزه ی پوست و لیزر به فعالیت مشغول شدند .
ایشان با مدرک تخصص زنان و زایمان ، فارغ التحصیل شدند و مدت 3 سال در شهرستان صومعه سرای استان گیلان ، به ارائه ی خدمات درمانی پرداختند .
دکتر علیزاده در حال حاضر با دارا بودن بیش از 10 سال سابقه ی کار ، هم اکنون به عنوان متخصص زنان و زایمان و نازایی در رشت و همچنین مراکز مختلف درمانی در گیلان ، به ارائه ی انواع خدمات درمانی و زیبایی می پردازند .
از جمله خدمات زیبایی زنان می توان به جراحی های زیبایی واژن مثل لابیاپلاستی ، واژینوپلاستی ، تزریق ژل به واژن ، لیزر درمانی و RF واژینال به منظور رفع مشکلات ناشی از افزایش سن و یائسگی اشاره کرد .
اختلالات مادرزادی دستگاه تناسلی زنان ، مشاوره و درمان قطعی واژینیسموس قبل از ازدواج ، مراقبت های دوران بارداری و پس از آن ، زایمان طبیعی و سزارین و هم چنین آخرین و به روز ترین درمانهای عفونت های مکرر زنان و زگیل تناسلی ، کولپوسکوپی و … نیز از دیگر فعالیت های ایشان می باشد .

متخصص زنان و زایمان و نازایی در رشت
تماس با ما
ارتباط از طریق واتساپ
اینستاگرام دکتر سعید شمس