لیفت و تنگ کردن واژن با نخ

فهرست مطالب

لیفت و تنگ کردن واژن با نخ

مزایای تنگ کردن واژن با نخ

یکی از پرطرفدارترین عمل‌ های زیبایی ناحیه تناسلی تنگ کردن واژن است، افزایش سن، یائسگی، روابط جنسی مکرر و هرگونه فعالیت‌ های درمانی در ناحیه تناسلی می‌ تواند باعث از بین رفتن خاصیت ارتجاعی این بخش از بدن شده و به مرور زمان گشادی واژن و فرم نازیبای این محدوده را مشاهده خواهید کرد.

اما امروزه متخصصان با روش‌ های نوین و با استفاده از نخ مخصوص می‌ توانند شرایط را برای لیفت و تنگ کردن واژن فراهم سازند.

متخصصین زنان و زایمان تنگ کردن واژن با نخ و لیفت این محدوده را به این واسطه روشی کم تهاجم و موثر دانسته که بانوان می‌ توانند بدون محدودیت انجام دهند.

عواملی که بر افتادگی و شل شدن واژن موثر هستند قابل اجتناب نبوده و به مرور زمان با طی کردن زایمان و حتی روابط جنسی چنین اختلالاتی به وجود می‌ آید، اما متخصصان می‌ توانند با تنگ‌ تر کردن واژن به واسطه نخ نه تنها زیبایی و سلامت واژن را باز گردانند بلکه کیفیت روابط جنسی را افزایش داده و به مرور زمان شاهد رفع چین و چروک و افتادگی واژن خواهید بود.

معمولا نخی که برای لیفت واژن استفاده میشود جذبی است و نیازی به کشیدن آنها نخواهد بود، اما خیلی زود اثرگذاری آن را بر عضلات واژن مشاهده کرده و منجر به سفت شدن عضلات و بهبود آسیب‌ های پیش آمده خواهد شد.

فواید تنگ کردن واژن با نخ

فواید تنگ کردن واژن با نخ
فواید تنگ کردن واژن با نخ

زمانی که صحبت از تنگ کردن واژن با نخ میشود متخصصان تمامی فواید و مزایای این روش را برای بانوان شرح داده تا افراد با آگاهی بیشتر بتوانند در این خصوص تصمیم گیری کنند.

زمانی که برای تنگ کردن واژن با نخ اقدام می‌ کنید بلافاصله بعد از عمل نتیجه به دست آمده قابل مشاهده بوده و می‌ توانید از این فرایند نتایج بسیار خوبی به دست آورید ضمن آنکه دوره نقاهت در کوتاه‌ ترین زمان ممکن سپری شده و نهایتاً با سه روز مراقبت می‌ توانید به فعالیت‌ های روزمره خود ادامه دهید.

  هیسترکتومی

اما به خاطر داشته باشید که این عمل در شمار فرایندهای سرپایی قرار دارد و متخصصان حتی در مطب و کلینیک می‌ توانند تنگ کردن واژن با نخ را انجام دهند و نیازی به دریافت داروی بیهوشی، بی‌ حسی‌ های طولانی و بستری در مراکز درمانی نخواهید داشت.

زمانی که از لیفت واژن با نخ را انجام می دهید به مرور زمان سبب تحریک کلاژن‌ سازی پوست شده و شاهد رفع چین و چروک و شادابی پوست این محدوده خواهید بود.

متخصصان معتقدند که لیفت و تنگ کردن واژن با نخ همزمان با سایر فرایندهای زیبایی و درمانی مانند لابیاپلاستی قابل اجرا می‌ باشد.

به یاد داشته باشید که اگر لیفت واژن با نخ انجام شود کشش عضلات واژن را خواهید داشت و به بازسازی و زیباسازی بخش‌ های مختلف آن کمک می‌ کند.

اما مهمترین مسئله‌ ای که در مورد تنگ کردن واژن با نخ باید بدانید دوام و ماندگاری بسیار زیاد این فرایند است، اگر برای تنگ کردن واژن با نخ تحت نظر متخصصان با تجربه و کاربلد قرار بگیرید نتایج بسیار خوبی از این روش زیبایی به دست آمده و با توجه به ماندگاری بالا رضایت بانوان را جلب می‌ کند.

اقدامات قبل از تنگ کردن واژن با نخ

اقدامات قبل از تنگ کردن واژن با نخ
اقدامات قبل از تنگ کردن واژن با نخ

تنگ کردن واژن با نخ هر چند که فرایندی آسان و موثر است اما مهم است که قبل از عمل نکات گفته شده توسط پزشک را انجام داده تا مبادا حین عمل و بعد از آن با دردسر مواجه شوید.

قبل از هر چیز متخصصان معاینات تکمیلی را انجام داده و با انجام تست پاپ اسمیر از سلامت واژن و رحم مطلع خواهند شد، به خاطر داشته باشید که عفونت، تبخال تناسلی و زگیل تناسلی و هر گونه بیماری مربوط به ناحیه تناسلی محدودیت‌ های زیادی را در پی داشته و تا زمانی که این عوارض درمان نشوند متخصصان نمی‌ توانند تنگ کردن واژن با نخ را انجام دهند.

  زگیل تناسلی و راه های درمان آن

قبل از انجام این فرایند متخصصان آزمایشات تکمیلی را برای بانوان در نظر گرفته که به این واسطه می‌ توانند حتی به بیماری‌ های زمینه پنهان پی ببرند، مهم است که داروهای مصرفی خود را به پزشک اطلاع داده و سوابق پزشکی را به طور کامل در اختیار آنها قرار دهید، با این کار می‌ توانید ضمن مراقبت از سلامت خود آگاهی لازم را به پزشک داده و متخصصان با اطمینان بیشتر و شناخت بالاتر نسبت به بیمار خود می‌‌ توانند این فرایند تخصصی را انجام دهند.

مزایای تنگ کردن واژن با نخ

مزایای تنگ کردن واژن با نخ
مزایای تنگ کردن واژن با نخ

زمانی که بانوان برای تنگ کردن واژن به پزشک مراجعه می‌ کنند راهکارهای مختلف پیش روی آنها قرار داده میشود، اما از آنجایی که مزایا و کاربردهای تنگ کردن واژن با نخ بسیار زیاد است متخصصان این روش را مناسب دانسته و بانوان نیز به گفته پزشک اعتماد می‌ کنند.

از مهمترین مزایای تنگ کردن واژن با نخ باید به جوانسازی ناحیه تناسلی اشاره کرد، متخصصان می‌ توانند با این کار بخش‌ های آسیب دیده مانند پرینه را ترمیم کرده و به مرور زمان شاهد از بین رفتن چین و چروک، افتادگی و شل شدن ناحیه تناسلی خواهید بود.

به یاد داشته باشید که تنگ کردن واژن با نخ در شمار فرایندهای کم تهاجم قرار می‌ گیرد که نیازی به بستری و مراقبت پس از عمل نخواهید داشت، البته در این فرایند بخیه‌ ای در سطح واژن اعمال نمیشود که نیاز به کشیدن داشته باشد و تمامی مراحل با نخ‌ های جذبی اعمال می‌ گردد.

همه بانوان می‌ توانند برای تنگ کردن واژن با نخ اقدام کنند مگر آنکه به بیماری‌ هایی همچون عفونت لگنی مبتلا باشند و یا اینکه بانوان باردار و کسانی که کمتر از ۱۸ سال دارند برای این فرایند مناسب نخواهند بود.

حتی اگر بانوان به واسطه افزایش سن و یا عوامل ژنتیکی با مشکلات ناحیه تناسلی مواجه باشند متخصصان تا حدودی می‌ توانند با استفاده از نخ اقدام به لیفت واژن کرده و به مرور زمان شاهد تنگ‌ تر شدن واژن خواهند بود.

  تزریق ژل به واژن

تمامی بانوان بعد از یائسگی می‌ توانند برای ترمیم واژن با نخ اقدام کنند، از طرفی اگر افراد با اختلالات کف لگن مواجه باشند و یا زایمان‌ های متعدد را پشت سر گذاشته باشند می‌ توانند برای لیفت واژن و ترمیم واژن با نخ اقدام نمایند، این فرایند تخصصی برای اغلب بانوان کاربرد داشته مگر آنکه به تشخیص پزشک برای انجام آن محدودیت داشته باشند.

عوارض تنگ کردن واژن با نخ

عوارض تنگ کردن واژن با نخ
عوارض تنگ کردن واژن با نخ

معمولا برای تنگ کردن واژن با نخ از داروهای بی‌ حسی استفاده میشود اما ممکن است افراد در هنگام لیفت واژن و یا تنگ کردن پرینه درد خفیفی را متحمل شوند که به مرور زمان بهبود پیدا کرده و در صورت ادامه‌ دار شدن مجاز به مصرف انواع مسکن‌ های تجویزی توسط پزشک هستند.

از دیگر عوارض شایع این فرایند باید به کبودی و التهاب در ناحیه تناسلی اشاره کرد، ممکن است بانوان با وجود حساسیت‌ های پوستی که دارند متوجه کبودی در محل ترمیم شده و التهاباتی که باعث گرم تر شدن سطح پوست میشود رخ دهد.

اما معمولاً این عوارض کوتاه مدت هستند و نهایتاً طی چند ساعت بهبود می‌ یابد، در این صورت حتماً با پزشک خود صحبت کرده و در صورت نیاز از کمپرس سرد استفاده کنید.

اما یکی از عوارضی که ممکن است بعد از لیفت واژن با نخ بی‌ کیفیت تجربه کنید ایجاد اسکار بر سطح پوست است، مهم است که لیفت واژن با نخ و حتی تنگ کردن ناحیه تناسلی با رعایت بهداشت کامل انجام شده و متخصصان باید از نخ‌ های جذبی با کیفیت و درجه یک استفاده کنند، در غیر این صورت ممکن است نتیجه مناسب حاصل نشده و حتی ضمن پرداخت هزینه‌ های زیاد با باقیماندن اسکار بر سطح پوست از انجام عمل ناراضی باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما
ارتباط از طریق واتساپ
اینستاگرام دکتر سعید شمس